Yan Flüt Kursu İzmir

Yan Flüt Kursuna Dair Her Şey İçin RZ Sanat İzmir

RZ Sanat’da bire bir yan flüt kursuna katılmak, şüphesiz bir yetişkinin hızlı ilerleme kaydetmesi ve son derece kişiselleştirilmiş bir yan flüt eğitiminden faydalanması için en etkili yoldur. yan flüt eğitmenlerimizin yetişkin veya genç yan flüt eğitimi alanında sahip olduğu olağanüstü deneyim sayesinde, mevcut yan flüt becerileriniz ne olursa olsun, özel ihtiyaç ve isteklerinize uygun bir yan flüt kursundan yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Biz de RZ Sanat olarak İzmir’deki Sanat Merkezimizde insanların bu isteğinin farkında olarak alanında uzman

RZ Sanat İzmir Yan Flüt Kursunda Yan Flüte dair herşey..

RZ SANAT profesyonel yan flüt öğretmenleri tarafından İzmir’de hem çocuklara hem de yetişkinlere yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar yan flüt dersleri vermek için kuruldu Kendiniz veya çocuğunuz için dinamik ve motive edici bir öğretmen arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir.

Çocuğunuz yan flüt çalmayı öğrenmek istiyor mu? Çocukken hep yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız bir şey mi? Öğrendiniz, ancak her zaman devam etmeyi dilediniz mi yoksa yerel bir orkestraya veya topluluğa katılacak kadar kendinize güveniyor musunuz? Daha fazla boş zamanınız var mı ve sizi zihinsel olarak aktif tutmak için teşvik edici ve eğlenceli bir proje mi arıyorsunuz?

Öğretmenlerimiz, teknik veya repertuar yönlerini geliştirmek isteyen ileri düzey öğrencileri ve oyuncuları ağırlıyor. Uzun çalışma saatlerine mahkûm olan uluslararası öğrenciler ve olgun oyuncular da uzaktan öğretim ve çalışma için çevrimiçi araçların kullanımı yoluyla memnuniyetle karşılanmaktadır. Oyununuzu geliştirmek için şimdiki zamandan daha iyi bir zaman olamaz!

Bir müzik aleti öğrenmenin birçok avantajı vardır, sadece eğlence için değil, araştırmalar motor becerilerin ve beyin gelişiminin geliştirilebileceğini göstermektedir. Pek çok okul, özellikle bu alanda yetenek arar ve ana çalışma alanlarından bağımsız olarak, üniversiteler birkaç “yayında ipleri” olan öğrencileri tercih eder. Özel ders, ebeveynlerin çocuklarının derslerini ve ilerlemesini izlemelerine ve evde uygulama seanslarını teşvik etmede aktif olmalarına olanak tanır. Öğretmenle yakın iletişimi sürdürmek, çocuğunuzun başarısının anahtarıdır.

Yetişkinler de enstrümantal eğitimin tüm avantajlarından ve ayrıca ellerde ve parmaklarda esnekliği korumada ve aktif bir beyin tutmada yararlanabilir!

Başlangıç seviyesinden itibaren ileri seviye dahil tüm flüt repertuarını deneyimli ve akademik eğitmenlerimiz ile çalışma imkanını RZ Sanat olarak sizlere sunuyoruz.

Tüm enstrüman eğitimlerinde olduğu gibi yan flüt dersi için temel eğitim çok önemli bir yer tutar.

Temel eğitimde edineceğiniz doğru teknik, ileride ne kadar iyi bir flütçü olacağınızı belirler.

RZ Sanat’ta bu temel eğitimi detaylı bir şekilde alacaksınız. İzmir’de flüt dersi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Yaş ve Her Seviyede Öğrenci için Flüt Kursu


Flüt kursunda;

  • Güzel Ton Elde Etme,
  • Teknik Gelişim,
  • Gamlar,
  • Arpejler,
  • Artikülasyon,
  • Hızlı Nota Okuma,
  • Flütü Doğru Tutma,
  • Parmak Pozisyonları,
  • Nefes Teknikleri,
  • Nota İsimleri ve daha birçok konuda uzman eğitmenlerimizden birebir olarak ders alacaksınız.

Eğer bir Flütünüz yoksa eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile enstrüman seçebilir, hatta akademimizin anlaşmalı olduğu enstrüman satış noktalarından daha uygun fiyata enstrüman temin edebilirsiniz. Dilerseniz akademimizden de Flüt temin edebilirsiniz.

Çocuklarınız ya da Sizin İçin Flüt Dersi

Konservatuvarların yarı zamanlı ve tam zamanlı bölümlerine hazırlanmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. RZ Sanat’tan alacağınız birebir flüt dersi ile hızlı ve keyifli bir şekilde ilerleyecek, ve çok güzel bir flüt tonuna sahip olacaksınız.

Birebir olarak verdiğimiz eğitimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve Yan Flüt öğrenmeye başlayın!

Yan Flüt Hakkında Genel Bilgi


Yan flüt; baş, gövde ve kuyruk bölümlerinden oluşan üflemeli bir çalgıdır. Soprano(ince) sesli bir çalgıdır.

Kursumuzda Yan Flüt Kursu, nota eğitimiyle başlar ve öğrencinin seviyesine göre farklılık gösterir.

Yan flüt oldukça etkileyici ve dinlendirici bir sese sahiptir.

Nefesli bir çalgı olduğu için öğrencilerde nefesim yeter mi diye bir kaygı uyandırır, Eğitmenimiz öncelikle doğru nefes ve üfleme tekniğini öğretmektedir. Daha sonra tuşlarda bulunan sesleri algılamayı gösterecektir ve temel eğitim tamamlandıktan sonra nota öğretim aşamasına geçip profesyonelliğe adım atacaksınız.

Çalışmalar ilerledikçe alt yapınız güçleneceği için, dilediğiniz tarzda müzik yapmaya başlayabilirsiniz. 

Yan Flüt Kursu ile kendinize yeni bir uğraşı kazandırıp haz duyacağınız müzikler çalabilirsiniz.

Psikolojik olarak sizi rahatlatacak, hafıza gelişimi sağlayacak hayatta etkinliğinizi artıracak bir beceri kazanmak istiyorsanız hemen kursumuza gelmenizi bekliyoruz.

Peki RZ Sanat’a Nasıl Ulaşabilirim?

Toplu taşımayla ya da özel aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz RZ Sanat İzmir; Murat Reis Mah., 231. Sk. 22-1 B, 35280 Konak / İzmir / Türkiye de bulunmaktadır.

Bizlere hem mail adresimizden hem de telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. İster mesaj atın isterseniz arayın, en kısa sürede sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

bekiromuryesimYan Flüt Kursu İzmir